Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

LES 017 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
017 2 LAUREL 06 3:35 P.M.
017 3 CRNR MARGUERITE AVE 06002 & JOYCE ST 06002 3:44 P.M.
017 4 CRNR WADE AVE 06002 & JOYCE ST 06002 3:45 P.M.
017 5 CRNR PACKARD ST 06002 & WADE AVE 06002 3:46 P.M.
017 6 CRNR JOYCE ST 06002 & ENGLEWOOD AVE 06002 3:46 P.M.
017 7 CRNR GLENWOOD AVE 06002 & JOYCE ST 06002 3:47 P.M.
017 8 CRNR PACKARD ST 06002 & GLENWOOD AVE 06002 3:48 P.M.
017 9 CRNR DIANA DR 06002 & CINDY LN 06002 3:50 P.M.
017 10 CRNR PINE GROVE RD 06002 & JOYCE ST 06002 3:52 P.M.
017 11 CRNR JOYCE ST 06002 & KINGS HWY 06002 3:52 P.M.
017 12 27 DANIEL BLVD 06002 3:53 P.M.
017 13 6 BEACH RD 06002 3:54 P.M.
017 14 9 SANDRA DR 06002 3:56 P.M.
017 15 CRNR FOREST LN 06002 & DANIEL BLVD 06002 3:58 P.M.
017 16 CRNR FOREST LN 06002 & BANFIELD LN 06002 3:59 P.M.
017 17 BARRY CIR MAILBOXES 06002 4:02 P.M.
017 18 12 E WINTONBURY AVE 06002 4:03 P.M.