Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

META/LAUREL 006 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
006 1 589 PARK AVE 06002 8:14 A.M.
006 2 559 PARK AVE 06002 8:14 A.M.
006 3 REVERE DR - AT CIRCLE 8:15 A.M.
006 4 461 PARK AVE 06002 8:16 A.M.
006 5 299 ROCKWELL AVE 06002 8:18 A.M.
006 6 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & TYLER ST 06002 8:19 A.M.
006 7 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ARTHUR DR 06002 8:20 A.M.
006 8 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & FERN DR 06002 8:20 A.M.
006 9 CRNR EMERSON ST 06002 & ROCKWELL AVE 06002 8:21 A.M.
006 10 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ROSEWOOD LN 06002 8:22 A.M.
006 11 CRNR TYLER ST 06002 & DALE AVE 06002 8:25 A.M.
006 12 CRNR COTTAGE GROVE CIR 06002 & COTTAGE GROVE CIR 0 8:27 A.M.
006 13 CRNR LINCOLN TER 06002 & LORRAINE CT 06002 8:28 A.M.
006 14 METACOMET 05 8:34 A.M.
006 16 LAUREL 06 8:40 A.M.