Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

META/LAUREL 009 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
009 1 CRNR MARGUERITE AVE 06002 & JOYCE ST 06002 8:21 A.M.
009 2 CRNR WADE AVE 06002 & JOYCE ST 06002 8:22 A.M.
009 3 CRNR PACKARD ST 06002 & WADE AVE 06002 8:23 A.M.
009 4 CRNR JOYCE ST 06002 & ENGLEWOOD AVE 06002 8:24 A.M.
009 5 CRNR GLENWOOD AVE 06002 & JOYCE ST 06002 8:25 A.M.
009 6 CRNR PACKARD ST 06002 & GLENWOOD AVE 06002 8:25 A.M.
009 7 CRNR LEDYARD AVE 06002 & PACKARD ST 06002 8:26 A.M.
009 8 CRNR MAY LN 06002 & LEDYARD AVE 06002 8:27 A.M.
009 9 CRNR DIANA DR 06002 & CINDY LN 06002 8:28 A.M.
009 10 72 PARK AVE 06002 8:31 A.M.
009 11 METACOMET 05 8:34 A.M.
009 13 LAUREL 06 8:40 A.M.