Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

KIL/ELL/QMC 022 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
022 2 ELLIS TECHNICAL HIGH SCHOOL 11 1:53 P.M.
022 4 QMC 12 2:00 P.M.
022 6 KILLINGLY HS 10 2:20 P.M.
022 7 CORNER OF CT-200 06277 AND I-395 N EXIT 99 06277 2:35 P.M.
022 8 70 PASAY RD 06255 2:38 P.M.
022 9 CORNER OF STAWICKI RD 06255 AND PASAY RD 06255 2:41 P.M.
022 10 192 STAWICKI RD 06255 2:44 P.M.
022 11 118 LABBY RD 06255 2:46 P.M.
022 12 132 LABBY RD 06255 2:47 P.M.
022 13 CORNER OF POMPEO RD 06255 AND WILSONVILLE RD 06255 2:52 P.M.
022 14 12 WILSONVILLE RD 06255 2:54 P.M.
022 15 1391 RIVERSIDE DR 06255 2:55 P.M.
022 16 CORNER OF LAPORTE RD 06255 AND RIVERSIDE DR 06255 2:55 P.M.
022 17 CORNER OF RIVERSIDE DR 06255 AND RYLER CT 06255 2:56 P.M.
022 18 1231 RIVERSIDE DR 06255 2:57 P.M.
022 19 1110 RIVERSIDE DR 06255 2:59 P.M.
022 20 1062 RIVERSIDE DR 06255 2:59 P.M.
022 21 26 BUCKLEY HILL RD 06255 3:01 P.M.
022 22 CORNER OF BUCKLEY HILL RD 06255 AND RAWSON AVE 062 3:02 P.M.
022 23 107 BUCKLEY HILL RD 06255 3:03 P.M.
022 24 175 POMPEO RD 06255 3:05 P.M.
022 25 232 POMPEO RD 06255 3:06 P.M.
022 26 470 PASAY RD 06255 3:09 P.M.
022 27 CORNER OF WILSONVILLE RD 06255 AND RICH RD 06255 3:17 P.M.
022 28 CORNER OF THOMPSON RD 06277 AND SAND DAM RD 06277 3:20 P.M.
022 29 CORNER OF INDIAN INN AVE 06277 AND SAND DAM RD 062 3:22 P.M.
022 30 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND BABULA RD 06277 3:24 P.M.
022 31 354 SAND DAM RD 06277 3:28 P.M.
022 32 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND PORTER PLAIN RD 06 3:32 P.M.
022 33 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND RICHARD BENNETT 3:40 P.M.
022 34 CORNER OF LOGANS LN AND SPICER RD 3:43 P.M.
022 35 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND SPICER R 3:44 P.M.
022 36 388 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 3:45 P.M.
022 37 496 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 3:47 P.M.
022 38 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND QUADDICK TOWN F 3:54 P.M.
022 39 484 QUADDICK RD 06277 3:57 P.M.
022 40 303 QUADDICK RD 06277 3:59 P.M.
022 41 CORNER OF THOMPSON RD 06277 AND SUNSET HILL RD 062 4:04 P.M.
022 42 543 THOMPSON RD 06277 4:06 P.M.
022 43 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND BAKER RD 06277 4:09 P.M.
022 44 1138 THOMPSON RD 06277 4:18 P.M.