Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 001 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
001 2 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:05 P.M.
001 4 01 Bakerville School 3:15 P.M.
001 5 192 CEDAR LN 06057 3:17 P.M.
001 6 220 CEDAR LN 06057 3:17 P.M.
001 7 251 CEDAR LN 06057 3:18 P.M.
001 8 428 CEDAR LN 06057 3:19 P.M.
001 9 428 CEDAR LN 06057:1 3:20 P.M.
001 10 130 WINCHESTER RD 06057 3:25 P.M.
001 11 CRNR WINCHESTER RD 06057 & DOROTHY RD 06057 3:25 P.M.
001 12 CRNR WINCHESTER RD 06057 & SHADY BROOK RD 3:26 P.M.
001 13 13 DINGS RD 06057 3:28 P.M.
001 14 33 DINGS RD 06057 3:28 P.M.
001 15 179 COTTON HILL RD 06057 3:33 P.M.
001 16 CRNR COTTON HILL RD 06057 & DEER RUN RD 06057 3:34 P.M.
001 17 313 COTTON HILL RD 06057 3:36 P.M.
001 18 460 COTTON HILL RD 06057 3:37 P.M.
001 19 367 HARMONY HILL RD 06791 3:42 P.M.
001 20 565 E COTTON HILL RD 06057 3:44 P.M.
001 21 CRNR SHAFER RD 06057 & TOWN LINE RD 06057 3:45 P.M.
001 22 94 SHAFER RD 06057 3:46 P.M.
001 23 93 SHAFER RD 06057 3:46 P.M.
001 24 85 SHAFER RD 06057 3:47 P.M.
001 25 75 SHAFER RD 06057 3:47 P.M.
001 26 66 SHAFER RD 06057 3:47 P.M.
001 27 50 SHAFER RD 06057 3:48 P.M.
001 28 6 HIDDEN HILL RD 06057 3:50 P.M.
001 29 25 HIDDEN HILL RD 06057 3:51 P.M.
001 30 68 HIDDEN HILL RD 06057 3:51 P.M.
001 31 76 HIDDEN HILL RD 06057 3:52 P.M.
001 32 82 HIDDEN HILL RD 06057 3:56 P.M.
001 33 187 E COTTON HILL RD 06057 3:58 P.M.
001 34 CRNR E COTTON HILL RD 06057 & PARSONAGE RD 06057 4:00 P.M.
001 35 1067 LITCHFIELD TPKE 06057 4:01 P.M.
001 36 1063 LITCHFIELD TPKE 06057 DOORSIDE 4:01 P.M.
001 37 50 BIRDSVIEW TER 06057 4:03 P.M.
001 38 45 BIRDSVIEW TER 06057 4:03 P.M.
001 39 28 BIRDSVIEW TER 06057 4:03 P.M.