Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 004 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
004 2 CAMS - 1 2:50 P.M.
004 4 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
004 6 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
004 7 17 ELIZABETH AVE 06002 2:59 P.M.
004 8 19 ELIZABETH AVE 06002 3:00 P.M.
004 9 32 ELIZABETH AVE 06002 3:00 P.M.
004 10 CRNR COVENTRY ST 06002 & MERRIAM AVE 06002 3:01 P.M.
004 11 CRNR COVENTRY ST 06002 & GILBERT AVE 06002 3:02 P.M.
004 12 CRNR GREENWOOD AVE 06002 & MERRIAM AVE 06002 3:03 P.M.
004 13 CRNR MITCHELL DR 06002 & ALLEN RD 06002 3:04 P.M.
004 14 8 JACKSON RD 06002 3:05 P.M.
004 15 17 JACKSON RD 06002 3:05 P.M.
004 16 CRNR JACKSON RD 06002 & PATTON RD 06002 3:06 P.M.
004 17 CRNR MITCHELL DR 06002 & PATTON RD 06002 3:07 P.M.