Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 006 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
006 2 ARACE INTERMEDIATE 07 2:50 P.M.
006 4 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
006 6 CAMS - 1 2:50 P.M.
006 7 CRNR PARK AVE 06002 & BESTOR LN 06002 2:54 P.M.
006 8 205 WOODLAND AVE 06002 3:01 P.M.
006 9 6 DRUMMER TRL 06002 3:02 P.M.
006 10 BRIGHTON PARK WAY - BRIGTON PARK MAILBOXES 3:05 P.M.
006 11 233 WOODLAND AVE 06002 3:06 P.M.
006 12 6 ESSEX LN 06002 3:06 P.M.
006 13 CRNR ESSEX LN 06002 & BRIAR LN 06002 3:07 P.M.
006 14 CRNR BRIAR LN 06002 & HAMPTON LN 06002 3:08 P.M.
006 15 34 HAMPTON LN 06002 3:09 P.M.
006 16 CRNR LINWOOD DR 06002 & RICHARD LN 06002 3:11 P.M.
006 17 CRNR LINWOOD DR 06002 & TIFFANY LN 06002 3:11 P.M.
006 18 CRNR RICHARD LN 06002 & CHRISTINE CIR 06002 3:14 P.M.
006 19 CRNR WOODLAND AVE 06002 & ASHLEY CT 06002 3:15 P.M.
006 20 11 WOODLAND AVE 06002 3:18 P.M.
006 21 7 WOODLAND AVE 06002 3:18 P.M.
006 22 CRNR WINTONBURY AVE 06002 & WOODLAND AVE 06002 3:19 P.M.