Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 007 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
007 2 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
007 4 CAMS - 1 2:50 P.M.
007 6 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
007 7 CRNR HILL FARM RD 06002 & LATIMER LN 06002 2:58 P.M.
007 8 28 HILL FARM RD 06002 2:59 P.M.
007 9 CRNR HILL FARM RD 06002 & HILLTOP CIR 06002 2:59 P.M.
007 10 CRNR CADWELL RD 06002 & CARPENTER LN 06002 3:00 P.M.
007 11 25 APPLEWOOD RD 06002 3:02 P.M.
007 12 10 APPLEWOOD RD 06002 3:02 P.M.
007 13 CRNR PROSPECT ST 06002 & SCOTT DR 06002 3:05 P.M.
007 14 CRNR GARRISON TER 06002 & YALE CIR 06002 3:07 P.M.
007 15 41 WESLEYAN TER 06002:1 3:08 P.M.
007 16 CRNR CYRUS LN 06002 & OAK LN 06002 3:10 P.M.