Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 008 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
008 2 CAMS - 1 2:50 P.M.
008 4 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
008 6 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
008 7 2 LONGVIEW DR 06002 2:59 P.M.
008 8 CRNR OLD VILLAGE RD 06002 & LONGVIEW DR 06002 3:00 P.M.
008 9 27 MILLS LN 06002 3:04 P.M.
008 10 CRNR BROWN ST 06002 & BREEZY KNOLL RD 06002 3:05 P.M.
008 11 CRNR BROWN ST 06002 & SHARON RD 06002 3:06 P.M.
008 12 20 BROWN ST 06002 3:08 P.M.
008 13 CRNR SILO WAY 06002 & THISTLE POND DR 06002 3:08 P.M.
008 14 CRNR NEWPORT DR 06002 & NOLAN DR 06002 3:10 P.M.
008 15 CRNR NOLAN DR 06002 & BREWER DR 06002 3:11 P.M.
008 16 CRNR DOWNING CIR 06002 & NOLAN DR 06002 3:12 P.M.
008 17 CRNR GABB RD 06002 & PURITAN DR 06002:1 3:14 P.M.
008 18 32 GABB RD 06002 3:15 P.M.
008 19 10 REGENCY DR 06002 3:20 P.M.