Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 010 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
010 1 152 SCHOOL ST 06002 7:43 A.M.
010 2 99 SUTTON PL 06002 7:44 A.M.
010 3 CRNR PARK AVE 06002 & W EGGLESTON ST 06002 7:45 A.M.
010 4 CRNR PARK AVE 06002 & TALCOTTVIEW RD 06002 7:46 A.M.
010 5 CRNR PARK AVE 06002 & ARLINGTON ST 06002 7:46 A.M.
010 6 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & CHAPEL ST 06002 7:49 A.M.
010 7 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ROSEWOOD LN 06002 7:50 A.M.
010 8 CRNR EMERSON ST 06002 & ROCKWELL AVE 06002 7:51 A.M.
010 9 CRNR SCHOOL ST 06002 & ROCKWELL AVE 06002 7:52 A.M.
010 10 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & FERN DR 06002 7:52 A.M.
010 11 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ARTHUR DR 06002 7:53 A.M.
010 12 ARACE INTERMEDIATE 07 7:55 A.M.
010 14 CAMS - 1 7:55 A.M.
010 16 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 7:55 A.M.