Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 010 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
010 2 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
010 4 CAMS - 1 2:50 P.M.
010 6 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
010 7 152 SCHOOL ST 06002 2:55 P.M.
010 8 99 SUTTON PL 06002 2:56 P.M.
010 9 CRNR PARK AVE 06002 & W EGGLESTON ST 06002 2:57 P.M.
010 10 CRNR PARK AVE 06002 & TALCOTTVIEW RD 06002 2:57 P.M.
010 11 CRNR PARK AVE 06002 & ARLINGTON ST 06002 2:58 P.M.
010 12 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & CHAPEL ST 06002 3:01 P.M.
010 13 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ROSEWOOD LN 06002 3:01 P.M.
010 14 CRNR EMERSON ST 06002 & ROCKWELL AVE 06002 3:02 P.M.
010 15 CRNR SCHOOL ST 06002 & ROCKWELL AVE 06002 3:03 P.M.
010 16 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & FERN DR 06002 3:04 P.M.
010 17 CRNR ROCKWELL AVE 06002 & ARTHUR DR 06002 3:04 P.M.