Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 014 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
014 2 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
014 4 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
014 5 CRNR E BURNHAM ST 06002 & COVENTRY ST 06112 3:01 P.M.
014 6 CRNR MAYFAIR RD 06002 & MAYFAIR CT 06002 3:03 P.M.
014 7 CRNR MAYFAIR RD 06002 & PERSHING ST 06002 3:04 P.M.
014 8 CRNR ADDISON ST 06002 & BOOTHBAY ST 06002 3:05 P.M.
014 9 CRNR E HAROLD ST 06002 & ADDISON ST 06002 3:06 P.M.
014 10 CRNR JACKSON RD 06002 & E HAROLD ST 06002:1 3:06 P.M.