Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 015 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
015 2 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
015 4 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
015 6 CAMS - 1 2:52 P.M.
015 7 CRNR WOODFORD DR 06002 & PARK AVE 06002 2:56 P.M.
015 8 CRNR WOODFORD DR 06002 & BROOKE ST 06002 2:56 P.M.
015 9 35 NORMAN DR 06002 2:58 P.M.
015 10 CRNR NORMAN DR 06002 & SCHOOL ST 06002 2:59 P.M.
015 11 CRNR WINTONBURY AVE 06002 & CAMELOT DR 06002 3:00 P.M.
015 12 25 E WINTONBURY AVE 06002 3:02 P.M.
015 13 31 E WINTONBURY AVE 06002 3:02 P.M.
015 14 CRNR WALKER LN 06002 & ELLSWORTH DR 06002 3:03 P.M.
015 15 CRNR WOODLAND RD 06002 & ELLSWORTH DR 06002 3:04 P.M.
015 16 CRNR WOODLAND RD 06002 & ALEXANDER RD 06002 3:05 P.M.
015 17 CRNR ALEXANDER RD 06002 & APRIL WAY 06002 3:06 P.M.
015 18 CRNR ELLSWORTH DR 06002 & WOODSIDE DR 06002 3:07 P.M.
015 19 CRNR DANIEL BLVD 06002 & PICKET LN 06002 3:08 P.M.
015 20 CRNR DANIEL BLVD 06002 & WOODSIDE DR 06002 3:09 P.M.
015 21 CRNR E WINTONBURY AVE 06002 & PRIVILEGE RD 06002 3:14 P.M.
015 22 11 PARENTS WAY 06002 3:15 P.M.
015 23 90033 GASLITE CONDOS 06002 3:18 P.M.
015 24 CRNR JAYBEE DR 06002 & BLUE HILLS AVE 06002 3:19 P.M.