Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

CA 017 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
017 2 ARACE MIDDLE SCHOOL 52 2:50 P.M.
017 4 CAMS - 1 2:50 P.M.
017 6 ARACE INTERMEDIATE 07 2:52 P.M.
017 7 CRNR PARK AVE 06002 & NELSON DR 06002 2:55 P.M.
017 8 CRNR DANIEL BLVD 06002 & PACKARD ST 06002 2:58 P.M.
017 9 45 DANIEL BLVD 06002 2:59 P.M.
017 10 CRNR FOREST LN 06002 & DANIEL BLVD 06002 3:00 P.M.
017 11 CRNR SHIELDS DR 06002 & BEACH RD 06002 3:02 P.M.
017 12 38 ELLSWORTH DR 06002 3:03 P.M.
017 13 9 SANDRA DR 06002 3:04 P.M.
017 14 CRNR FOREST LN 06002 & BANFIELD LN 06002 3:07 P.M.