Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Carmen Arace 003 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
1426 1 WINTONBURY AVE & LAUREL LN (SSE) 7:18 AM
1426 2 CLOVER LN & BANBURY LN (NE) 7:19 AM
1426 3 BANBURY LN & LAUREL LN (SSW) 7:20 AM
1426 4 BANBURY LN & HICKORY LN (SSW) 7:20 AM
1426 5 WINTONBURY AVE & BANBURY LN (SE) 7:20 AM
1426 6 Laurel Elem - Ext Prog 7:22 AM
1426 7 FILLEY ST & LARENSEN RDG (S) 7:29 AM
1426 8 11 Alfred Cir 7:29 AM
1426 9 55 Filley St 7:30 AM
1426 10 39 Filley St 7:30 AM
1426 11 31 Filley St 7:31 AM
1426 12 11 Filley St 7:31 AM
1426 13 WINTONBURY AVE & FLORENCE RD (W) 7:32 AM
1426 14 128 Wintonbury Ave 7:32 AM
1426 15 SKINNER DR & MARK LN (NNW) 7:33 AM
1426 16 First Cathedral - 1151 Blue Hills Ave 7:37 AM
1426 17 Barry Circle Mailboxes 7:39 AM
1426 18 12 E Wintonbury Ave 7:40 AM
1426 19 Carmen Arace Middle School 7:45 AM
1426 20 Carmen Arace Intermediate School 7:45 AM
1426 21 Steps to Success 7:45 AM