Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Carmen Arace 010 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
12118 1 Carmen Arace Middle School 2:45 PM
12118 2 Carmen Arace Intermediate School 2:45 PM
12118 3 Steps to Success 2:45 PM
12118 4 152 School St 2:52 PM
12118 5 SUTTON PL & PARK AVE (ESE) 2:53 PM
12118 6 PARK AVE & W EGGLESTON ST (W) 2:53 PM
12118 7 PARK AVE & TALCOTTVIEW RD (W) 2:53 PM
12118 8 PARK AVE & ARLINGTON ST (W) 2:53 PM
12118 9 BROOKDALE AVE & BLUE HILLS AVE (ENE) 2:56 PM
12118 10 ROCKWELL AVE & CHAPEL ST (ENE) 2:57 PM
12118 11 ROCKWELL AVE & ROSEWOOD LN (ENE) 2:57 PM
12118 12 EMERSON ST & ROCKWELL AVE (ENE) 2:57 PM
12118 13 SCHOOL ST & ROCKWELL AVE (ENE) 2:58 PM
12118 14 ROCKWELL AVE & FERN DR (ENE) 2:58 PM
12118 15 ROCKWELL AVE & ARTHUR DR (ENE) 2:58 PM
12118 16 ROCKWELL AVE & TYLER ST (E) 2:59 PM