Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Carmen Arace 013 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
1413 1 Carmen Arace Middle School 2:45 PM
1413 2 Carmen Arace Intermediate School 2:45 PM
1413 3 52 Mountain Ave 2:55 PM
1413 4 MAPLE AVE & SANDPIPER DR (N) 2:56 PM
1413 5 MALLARD DR & MAPLE AVE (N) 2:56 PM
1413 6 PHEASANT LN & BURNWOOD DR (N) 2:57 PM
1413 7 BURNWOOD DR & WARBLER CIR (NW) 2:58 PM
1413 8 GRANT HILL RD & BURR RD (NE) 2:59 PM
1413 9 GRANT HILL RD & OLD ORCHARD RD (ENE) 3:00 PM
1413 10 10 regency dr apt 1 3:03 PM
1413 11 Laurel School 3:10 PM