Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Carmen Arace 015 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
15081 1 Carmen Arace Middle School 2:45 PM
15081 2 Carmen Arace Intermediate School 2:45 PM
15081 3 WOODFORD DR & PARK AVE (W) 2:52 PM
15081 4 35 Norman Dr 2:53 PM
15081 5 NORMAN DR & SCHOOL ST (E) 2:54 PM
15081 6 264 School St 2:55 PM
15081 7 WINTONBURY AVE & CAMELOT DR (WSW) 2:55 PM
15081 8 25 E Wintonbury Ave 2:56 PM
15081 9 31 E Wintonbury Ave 2:57 PM
15081 10 E WINTONBURY AVE & PRIVILEGE RD (SW) 2:57 PM
15081 11 11 Parents Way 3:00 PM
15081 12 WALKER LN & ELLSWORTH DR (NNW) 3:01 PM
15081 13 WOODLAND RD & ELLSWORTH DR (W) 3:02 PM
15081 14 WOODLAND RD & ALEXANDER RD (W) 3:02 PM
15081 15 ALEXANDER RD & APRIL WAY (SSE) 3:03 PM
15081 16 ELLSWORTH DR & WOODSIDE DR (N) 3:04 PM
15081 17 DANIEL BLVD & WOODSIDE DR (ENE) 3:05 PM
15081 18 DANIEL BLVD & PICKET LN (NNW) 3:05 PM
15081 19 GASLITE CONDOS (E) 3:07 PM
15081 20 JAYBEE DR & BLUE HILLS AVE (NNW) 3:08 PM
15081 21 Laurel School 3:15 PM