Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Carmen Arace 017 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
15065 1 Carmen Arace Middle School 2:45 PM
15065 2 Carmen Arace Intermediate School 2:45 PM
15065 3 PARK AVE & NELSON DR (W) 2:52 PM
15065 4 DANIEL BLVD & PACKARD ST (SSE) 2:54 PM
15065 5 BEACH RD & ELLSWORTH DR (SW) 2:56 PM
15065 6 38 Ellsworth Dr 2:56 PM
15065 7 13 Sandra Dr 2:57 PM
15065 8 SHIELDS DR & BEACH RD (SW) 2:58 PM
15065 9 FOREST LN & DANIEL BLVD (NNE) 2:59 PM
15065 10 FOREST LN & BANFIELD LN (ENE) 3:00 PM
15065 11 Laurel School 3:06 PM