Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

GEMS 3 025 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
025 2 MLC 02 1:55 P.M.
025 4 GEMS 63 2:20 P.M.
025 5 CRNR HOLLAND VIEW DR 06002 & FILLEY ST 06002 2:26 P.M.
025 6 24 FILLEY ST 06002 2:28 P.M.
025 7 10 LEE CIR 06002 2:31 P.M.
025 8 CRNR BANBURY LN 06002 & LAUREL LN 06002 2:33 P.M.
025 9 CRNR HILL FARM RD 06002 & WINTONBURY AVE 06002 2:34 P.M.
025 10 CRNR APPLEWOOD RD 06002 & WINTONBURY AVE 06002 2:35 P.M.
025 11 REVERE DR - AT CIRCLE 2:39 P.M.
025 12 330 PARK AVE-PARK & REC-LEISURE SERV 2:40 P.M.
025 13 CRNR SUTTON PL 06002 & PARK AVE 06002 2:42 P.M.
025 14 CRNR PARK AVE 06002 & TALCOTTVIEW RD 06002 2:43 P.M.
025 15 1101 BLUE HILLS AVE 06002 2:46 P.M.
025 16 45 DANIEL BLVD 06002 2:48 P.M.
025 17 CRNR PINE GROVE RD 06002 & JOYCE ST 06002 2:50 P.M.
025 18 CRNR BEATRICE AVE 06002 & JOYCE ST 06002 2:51 P.M.
025 19 CRNR DIANA DR 06002 & CINDY LN 06002 2:53 P.M.
025 20 CRNR PACKARD ST 06002 & BROOKDALE AVE 06002 2:55 P.M.
025 21 CRNR PACKARD ST 06002 & MARGUERITE AVE 06002 2:56 P.M.
025 22 CRNR BROOKLINE AVE 06002 & PALM ST 06002 3:01 P.M.
025 23 CRNR BROOKLINE AVE 06002 & CORNELL ST 06002 3:02 P.M.
025 24 CRNR COVENTRY ST 06002 & E EUCLID ST 06112 3:04 P.M.