Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

LES 010 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
010 2 LAUREL 06 3:35 P.M.
010 3 99 WINTONBURY AVE 06002 3:36 P.M.
010 4 CRNR HILL FARM RD 06002 & LATIMER LN 06002 3:38 P.M.
010 5 CRNR HILL FARM RD 06002 & HILLTOP CIR 06002 3:39 P.M.
010 6 CRNR OLD VILLAGE RD 06002 & LONGVIEW DR 06002 3:40 P.M.
010 7 CRNR CADWELL RD 06002 & CARPENTER LN 06002 3:41 P.M.
010 8 33 APPLEWOOD RD 06002 3:43 P.M.
010 9 10 APPLEWOOD RD 06002 3:43 P.M.
010 10 CRNR APPLEWOOD RD 06002 & WINTONBURY AVE 06002 3:45 P.M.
010 11 6 DRUMMER TRL 06002 3:51 P.M.
010 12 BRIGHTON PARK WAY - BRIGTON PARK MAILBOXES 3:53 P.M.
010 13 CRNR BRIGHTON PARK WAY 06002 & WOODLAND AVE 06002 3:55 P.M.
010 14 6 ESSEX LN 06002 3:55 P.M.
010 15 CRNR LINWOOD DR 06002 & TIFFANY LN 06002 3:58 P.M.
010 16 51 LINWOOD DR 06002 4:00 P.M.
010 17 17 WOODLAND AVE 06002 4:05 P.M.
010 18 26 CHRISTINE CIR 06002 4:10 P.M.
010 19 1 WOODLAND AVE 06002 4:15 P.M.