Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

LES 013 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
013 2 LAUREL 06 3:35 P.M.
013 3 KRISTINS WAY - MAILBOXES 3:39 P.M.
013 4 87 FILLEY ST 06002 3:40 P.M.
013 5 4 RITAS WAY 06002 3:41 P.M.
013 6 11 ALFRED CIR 06002 3:43 P.M.
013 7 60 FILLEY ST 06002 3:44 P.M.
013 8 117 WINTONBURY AVE 06002 3:46 P.M.
013 9 CRNR LEE CIR 06002 & FLORENCE RD 06002 3:47 P.M.
013 10 128 WINTONBURY AVE 06002 3:49 P.M.
013 11 88 WINTONBURY AVE 06002 3:51 P.M.
013 12 CRNR BRENTWOOD DR 06002 & ANDREA LN 06002 3:53 P.M.
013 13 CRNR CRESTVIEW DR 06002 & BRENTWOOD DR 06002 3:54 P.M.
013 14 17 SYCAMORE RD 06002 3:56 P.M.
013 15 CRNR CLOVER LN 06002 & BANBURY LN 06002 3:57 P.M.
013 16 CRNR BANBURY LN 06002 & LAUREL LN 06002 3:58 P.M.
013 17 CRNR BANBURY LN 06002 & HICKORY LN 06002 3:59 P.M.