Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

LES 014 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
014 2 LAUREL 06 3:35 P.M.
014 3 589 PARK AVE 06002 3:40 P.M.
014 4 REVERE DR - AT CIRCLE 3:41 P.M.
014 5 461 PARK AVE 06002 3:42 P.M.
014 6 NEW CREATION ACADEMY-SAVIN RD 3:45 P.M.
014 7 CRNR PROSPECT ST 06002 & SCOTT DR 06002 3:48 P.M.
014 8 CRNR WESLEYAN TER 06002 & WESLEYAN TER 06002 3:50 P.M.
014 9 CRNR GARRISON TER 06002 & YALE CIR 06002 3:51 P.M.
014 10 CRNR PROSPECT ST 06002 & OAK LN 06002 3:52 P.M.
014 11 CRNR WEST LN 06002 & WESTVIEW DR - WEST ENTRANCE 3:54 P.M.
014 12 CRNR EAST LN 06002 & WESTVIEW DR - EAST ENTRANCE 3:55 P.M.
014 13 754 COTTAGE GROVE RD 06002 3:57 P.M.
014 14 567 BLOOMFIELD AVE 06002 3:58 P.M.
014 15 563 BLOOMFIELD AVE 06002 3:58 P.M.
014 16 33 KENWOOD CIR 06002 4:01 P.M.
014 17 8 HAVILAND RD 06002 4:03 P.M.
014 18 634 BLOOMFIELD AVE 06002 4:07 P.M.
014 19 19 RUNDELANE 06002 4:14 P.M.
014 20 19 JUNIPER RD 06002 4:15 P.M.
014 21 15 GRANT HILL RD 06002 4:19 P.M.
014 22 7 GRANT HILL RD 06002 4:20 P.M.
014 23 CRNR PHEASANT LN 06002 & BURNWOOD DR 06002 4:22 P.M.
014 24 8 MALLARD DR 06002 4:24 P.M.