Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

MES 003 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
003 2 METACOMET 05 3:30 P.M.
003 3 CRNR PROSPECT ST 06002 & SCOTT DR 06002 3:35 P.M.
003 4 CRNR GARRISON TER 06002 & YALE CIR 06002 3:37 P.M.
003 5 CRNR WESLEYAN TER 06002 & WESLEYAN TER 06002 3:38 P.M.
003 6 9 UTLEY RD 06002 3:41 P.M.
003 7 CRNR WEST LN 06002 & WESTVIEW DR - WEST ENTRANCE 3:43 P.M.
003 8 CRNR EAST LN 06002 & WESTVIEW DR - EAST ENTRANCE 3:44 P.M.
003 9 CRNR KENWOOD CIR 06002 & HAVILAND RD 06002 3:48 P.M.
003 10 73 KENWOOD CIR 06002 3:50 P.M.
003 11 CRNR SHEPARD RD 06002 & WESTBROOK RD 06002 3:51 P.M.
003 12 34 CROYDON DR 06002 3:55 P.M.
003 13 7 GRANT HILL RD 06002 4:03 P.M.
003 14 CRNR PHEASANT LN 06002 & BURNWOOD DR 06002 4:05 P.M.
003 15 CRNR MALLARD DR 06002 & PHEASANT LN 06002 4:06 P.M.