Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

META/LAUREL 014 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
014 1 19 RUNDELANE 06002 8:13 A.M.
014 2 19 JUNIPER RD 06002 8:14 A.M.
014 3 15 GRANT HILL RD 06002 8:18 A.M.
014 4 7 GRANT HILL RD 06002 8:19 A.M.
014 5 CRNR PHEASANT LN 06002 & BURNWOOD DR 06002 8:21 A.M.
014 6 CRNR MALLARD DR 06002 & PHEASANT LN 06002 8:22 A.M.
014 7 8 MALLARD DR 06002 8:23 A.M.
014 8 67 MAPLE AVE 06002 8:25 A.M.
014 9 METACOMET 05 8:34 A.M.
014 11 LAUREL 06 8:40 A.M.