Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

Metacomet 007 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
1429 1 Metacomet School 3:30 PM
1429 2 SUTTON PL & SCHOOL ST (S) 3:32 PM
1429 3 SUTTON PL & PARK AVE (N) 3:32 PM
1429 4 PARK AVE & W EGGLESTON ST (W) 3:33 PM
1429 5 PARK AVE & NELSON DR (W) 3:33 PM
1429 6 PARK AVE & ARLINGTON ST (W) 3:33 PM
1429 7 WOODFORD DR & BROOKE ST (S) 3:34 PM
1429 8 32 Norman Dr 3:35 PM
1429 9 16 Norman Drive 3:35 PM
1429 10 Bloomfield Garage 3:42 PM