Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

WECMS 230 (2) 020 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
020 2 WINTONBURY 08 2:30 P.M.
020 3 CRNR BROWN ST 06002 & SHARON RD 06002 2:30 P.M.
020 4 39 BROWN ST 06002 2:31 P.M.
020 5 10 NOLAN DR 06002 2:33 P.M.
020 6 16 SUNSET LN 06002 2:37 P.M.
020 7 9 TERRY PLAINS RD 06002 2:38 P.M.
020 8 184 DUNCASTER RD 06002 2:43 P.M.
020 9 2 BEAUDRY LN 06002 2:49 P.M.
020 10 32 WOODLAND AVE 06002 3:00 P.M.
020 11 40 WOODLAND AVE 06002 3:00 P.M.
020 12 CRNR LINDEN CT 06002 & CHESTNUT HILL DR 06002 3:02 P.M.
020 13 58 LINWOOD DR 06002 3:07 P.M.
020 14 33 BANBURY LN 06002 3:15 P.M.
020 15 88 WINTONBURY AVE 06002 3:16 P.M.