Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 001 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
001 1 1158 RIVERSIDE DR 06255 6:26 A.M.
001 2 39 ANDERSON RD 06255 6:27 A.M.
001 3 621 QUINEBAUG RD 06255 6:32 A.M.
001 4 663 QUINEBAUG RD 06255:1 6:34 A.M.
001 5 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND POULIN DR 06255 6:36 A.M.
001 6 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND WALKER RD 06255:1 6:37 A.M.
001 7 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND QUINEBAUG RD 0626 6:37 A.M.
001 8 108 OLD TPKE 06255 6:39 A.M.
001 9 13 OLD TPKE RD 06255 6:42 A.M.
001 10 135 OLD TPKE 06255 6:43 A.M.
001 11 24 WALKER RD 06255 6:45 A.M.
001 12 CORNER OF WALKER RD 06255 AND WALKER DR 06255 6:45 A.M.
001 13 35 WALKER RD 06255 6:46 A.M.
001 14 CORNER OF OLD TPKE 06255 AND WALKER RD 06255 6:46 A.M.
001 15 33 WATSON RD 06262 6:49 A.M.
001 16 CORNER OF WATSON RD 06262 AND GREEN ACRES LN 06255 6:50 A.M.
001 17 685 FABYAN RD 06255 6:51 A.M.
001 18 6 PARKER RD 06255 6:53 A.M.
001 19 468 QUINEBAUG RD 06255 6:56 A.M.
001 20 472 QUINEBAUG RD 06255 6:56 A.M.
001 21 311 QUINEBAUG RD 06255 7:00 A.M.
001 22 253 QUINEBAUG RD 06255 7:00 A.M.
001 23 991 RIVERSIDE DR 06255 7:03 A.M.
001 24 983 RIVERSIDE DR 06255 7:06 A.M.
001 25 982 RIVERSIDE DR 06255 7:08 A.M.
001 26 976 RIVERSIDE DR 06255 7:08 A.M.
001 27 973 RIVERSIDE DR 06255 7:09 A.M.
001 28 940 RIVERSIDE DR 06255 7:09 A.M.
001 29 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 7:15 A.M.
001 31 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 7:15 A.M.