Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 001 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
001 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:05 P.M.
001 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:11 P.M.
001 5 887 RIVERSIDE DR 06255 2:15 P.M.
001 6 885 RIVERSIDE DR 06255 2:15 P.M.
001 7 873 RIVERSIDE DR 06255 2:17 P.M.
001 8 940 RIVERSIDE DR 06255 2:19 P.M.
001 9 973 RIVERSIDE DR 06255 2:20 P.M.
001 10 CORNER OF RIVERSIDE DR 06255 AND BUCKLEY HILL RD 2:20 P.M.
001 11 CORNER OF BUCKLEY HILL AND RIVERSIDE DR 2:21 P.M.
001 12 1006 RIVERSIDE DR 06255 2:22 P.M.
001 13 1029 RIVERSIDE DR 06255 2:22 P.M.
001 14 29 CORTISS RD 06255 2:25 P.M.
001 15 135 JERZESKIA RD 06255 2:26 P.M.
001 16 155 JERZESKIA RD 06255 2:27 P.M.
001 17 CORNER OF JERZESKIA RD 06255 AND LINEHOUSE RD 0625 2:27 P.M.
001 18 19 LINEHOUSE RD 06255 2:28 P.M.
001 19 396 QUINEBAUG RD 06255 2:29 P.M.
001 20 468 QUINEBAUG RD 06255 2:30 P.M.
001 21 6 PARKER RD 06255 2:31 P.M.
001 22 CORNER OF FABYAN RD 06255 AND PORRA LN 06255 2:32 P.M.
001 23 685 FABYAN RD 06255 2:33 P.M.
001 24 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND POULIN DR 06255 2:34 P.M.
001 25 663 QUINEBAUG RD 06255 2:34 P.M.
001 26 CORNER OF TOP VIEW DR 06255 AND QUINEBAUG RD 06255 2:35 P.M.
001 27 CORNER OF QUINEBAUG RD AND NORMAN AVE 2:35 P.M.
001 28 32 LEO CIRCLE 06262 2:39 P.M.
001 29 756 QUINEBAUG RD 06262 2:40 P.M.
001 30 108 OLD TPKE 06255 2:41 P.M.
001 31 CORNER OF OLD TPKE 06255 AND CAROL AVE 06255 2:41 P.M.
001 32 13 OLD TPKE RD 06255 2:44 P.M.
001 33 189 OLD TPKE 06255 2:48 P.M.
001 34 CORNER OF WALKER DR 06255 AND GEORGE AVE 06255 2:49 P.M.
001 35 CORNER OF WATSON RD 06262 AND GREEN ACRES LN 06255 2:54 P.M.
001 36 101 QUINEBAUG RD 06255 2:58 P.M.