Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 001 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
001 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:12 P.M.
001 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:12 P.M.
001 5 940 RIVERSIDE DR 06255 2:15 P.M.
001 6 946 RIVERSIDE DR 06255 2:17 P.M.
001 7 973 RIVERSIDE DR 06255 2:18 P.M.
001 8 976 RIVERSIDE DR 06255 2:19 P.M.
001 9 980 RIVERSIDE DR 06255 2:20 P.M.
001 10 982 RIVERSIDE DR 06255 2:22 P.M.
001 11 983 RIVERSIDE DR 06255 2:24 P.M.
001 12 987 RIVERSIDE DR 06255 2:24 P.M.
001 13 991 RIVERSIDE DR 06255 2:25 P.M.
001 14 1029 RIVERSIDE DR 06255 2:25 P.M.
001 15 1158 RIVERSIDE DR 06255 2:27 P.M.
001 16 1175 RIVERSIDE DR 06255 2:27 P.M.
001 17 39 ANDERSON RD 06255 2:28 P.M.
001 18 253 QUINEBAUG RD 06255 2:30 P.M.
001 19 311 QUINEBAUG RD 06255 2:31 P.M.
001 20 468 QUINEBAUG RD 06255 2:33 P.M.
001 21 472 QUINEBAUG RD 06255 2:33 P.M.
001 22 621 QUINEBAUG RD 06255 2:34 P.M.
001 23 CORNER OF TOP VIEW DR 06255 AND QUINEBAUG RD 06255 2:37 P.M.
001 24 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND POULIN DR 06255 2:39 P.M.
001 25 663 QUINEBAUG RD 06255:1 2:39 P.M.
001 26 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND WALKER RD 06255:1 2:39 P.M.
001 27 CORNER OF QUINEBAUG RD 06255 AND QUINEBAUG RD 0626 2:40 P.M.
001 28 108 OLD TPKE 06255 2:41 P.M.
001 29 CORNER OF OLD TPKE 06255 AND DONOVAN DR 06255 2:42 P.M.
001 30 CORNER OF OLD TPKE 06255 AND CAROL AVE 06255 2:43 P.M.
001 31 13 OLD TPKE RD 06255 2:45 P.M.
001 32 35 WALKER RD 06255 2:48 P.M.
001 33 24 WALKER RD 06255 2:48 P.M.
001 34 CORNER OF WALKER RD 06255 AND WALKER DR 06255 2:48 P.M.
001 35 33 WATSON RD 06262 2:52 P.M.
001 36 CORNER OF WATSON RD 06262 AND GREEN ACRES LN 06255 2:53 P.M.
001 37 685 FABYAN RD 06255 2:54 P.M.
001 38 6 PARKER RD 06255 2:56 P.M.
001 39 142 QUINEBAUG RD 06255 2:59 P.M.