Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 002 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
002 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:05 P.M.
002 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:11 P.M.
002 5 611 RIVERSIDE DR 06255 2:15 P.M.
002 6 53 RACHEL DR 06255 2:17 P.M.
002 7 3 RACHEL DR 06255 2:18 P.M.
002 8 33 MUROLO RD 06255 2:19 P.M.
002 9 24 MUROLO RD 06255 2:19 P.M.
002 10 7-12 MUROLO RD 06255 2:20 P.M.
002 11 107 BUCKLEY HILL RD 06255 2:24 P.M.
002 12 3 POMPEO RD 06255 2:25 P.M.
002 13 389 POMPEO RD 06255 2:29 P.M.
002 14 405 POMPEO RD 06255 2:30 P.M.
002 15 411 POMPEO RD 06255 2:30 P.M.
002 16 125 WILSONVILLE RD 06255 2:31 P.M.
002 17 175 WILSONVILLE RD 06255 2:32 P.M.
002 18 36 LABBY RD 06255 2:33 P.M.
002 19 135 LABBY RD 06255 2:35 P.M.
002 20 156 LABBY RD 06255 2:35 P.M.
002 21 214 LABBY RD 06255 2:36 P.M.
002 22 231 LABBY RD 06255 2:36 P.M.
002 23 45 DENIS RD 06255 2:38 P.M.
002 24 208 WAGHER RD 06255 2:39 P.M.
002 25 154 WAGHER RD 06255 2:40 P.M.
002 26 176 STAWICKI RD 06255 2:44 P.M.
002 27 9 STAWICKI RD 06255 2:47 P.M.
002 28 81 PASAY RD 06255 2:51 P.M.