Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 003 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
003 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:12 P.M.
003 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:12 P.M.
003 5 11 QUADDICK RD 06277 2:22 P.M.
003 6 138 QUADDICK RD 06277 2:24 P.M.
003 7 166 QUADDICK RD 06277 2:25 P.M.
003 8 CORNER OF QUADDICK RD 06277 AND CHASE RD EXT 06277 2:26 P.M.
003 9 291 QUADDICK RD 06277 2:26 P.M.
003 10 390 QUADDICK RD 06277 2:28 P.M.
003 11 95 ELMWOOD HILL RD 06277 2:32 P.M.
003 12 CORNER OF ELMWOOD HILL RD 06277 AND BORDER TRAIL R 2:35 P.M.
003 13 56 ELMWOOD HILL RD 06277 2:38 P.M.
003 14 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND QUADDICK 2:39 P.M.
003 15 1115 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:39 P.M.
003 16 1187 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:42 P.M.
003 17 484 QUADDICK RD 06277 2:45 P.M.
003 18 470 QUADDICK RD 06277 2:45 P.M.
003 19 271 HILL RD 06277 2:47 P.M.
003 20 448 CHASE RD 06277 2:50 P.M.
003 21 398 CHASE RD 06277 2:51 P.M.
003 22 368 CHASE RD 06277 2:51 P.M.
003 23 367 CHASE RD 06277 2:52 P.M.
003 24 358 CHASE RD 06277 2:52 P.M.
003 25 338 CHASE RD 06277 2:52 P.M.
003 26 254 CHASE RD 06277 2:53 P.M.
003 27 115 CHASE RD 06277 2:55 P.M.
003 28 82 CHASE RD 06277 2:56 P.M.
003 29 319 THOMPSON RD 06277 2:57 P.M.
003 30 15 COUNTY HOME RD 06277 2:59 P.M.
003 31 CORNER OF COUNTY HOME RD 06277 AND MAPLE LN 06277 3:01 P.M.