Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 005 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
005 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:12 P.M.
005 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:12 P.M.
005 5 16 REARDON RD 06255 2:17 P.M.
005 6 24 REARDON RD 06255 2:17 P.M.
005 7 159 REARDON RD 06255 2:19 P.M.
005 8 19 BLAIN RD 06255 2:21 P.M.
005 9 69 BLAIN RD 06255 2:21 P.M.
005 10 79 GAUMOND RD 06255:1 2:23 P.M.
005 11 52 GAUMOND RD 06255 (CORNER OF GAUMOND AND ELLIOT) 2:24 P.M.
005 12 27 ELLIOT HILL RD 06255 2:25 P.M.
005 13 257 REARDON RD 06255 2:27 P.M.
005 14 51 CHURCH ST 06277 2:32 P.M.
005 15 129 CHURCH ST 06277 2:33 P.M.
005 16 132 CHURCH ST 06277 2:34 P.M.
005 17 161 CHURCH ST 06277 2:34 P.M.
005 18 CORNER OF CHURCH ST 06260 AND OAK HILL DR 06260 2:35 P.M.
005 19 477 W THOMPSON RD 06277 2:42 P.M.
005 20 446 W THOMPSON RD 06277 2:43 P.M.
005 21 434 W THOMPSON RD 06277 2:43 P.M.
005 22 375 W THOMPSON RD 06277 2:44 P.M.
005 23 326 RAVENELLE RD 06255 2:48 P.M.
005 24 308 RAVENELLE RD 06255 2:49 P.M.
005 25 206 RAVENELLE RD 06255 2:50 P.M.