Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 008 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
008 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:12 P.M.
008 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:12 P.M.
008 5 592 RIVERSIDE DR 06255 2:17 P.M.
008 6 509 RIVERSIDE DR 06255 2:18 P.M.
008 7 471 RIVERSIDE DR 06255 2:19 P.M.
008 8 CORNER OF RIVERSIDE DR 06255 AND WESTSIDE DR 06255 2:20 P.M.
008 9 426 RIVERSIDE DR 06255 2:20 P.M.
008 10 394 RIVERSIDE DR 06255 2:20 P.M.
008 11 386 RIVERSIDE DR. 06255 2:21 P.M.
008 12 102 THOMPSON RD 06277 2:23 P.M.
008 13 51 ROBBINS RD 06277 2:25 P.M.
008 14 209 BALLARD RD 06277 2:27 P.M.
008 15 91 AZUD RD 06277 2:29 P.M.
008 16 103 AZUD RD 06277 2:29 P.M.
008 17 134 AZUD RD 06277 2:32 P.M.
008 18 66 RIVERSIDE DR 06277 2:34 P.M.
008 19 95 RIVERSIDE DR 06277 2:34 P.M.
008 20 113 RIVERSIDE DR 06277 2:35 P.M.
008 21 CORNER OF RIVERSIDE DR 06277 AND OLD ROUTE 12 0627 2:36 P.M.
008 22 225 THOMPSON RD 06277 2:39 P.M.
008 23 229 THOMPSON RD 06277 2:41 P.M.