Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 008 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
008 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:05 P.M.
008 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:11 P.M.
008 5 715 RIVERSIDE DR 2:14 P.M.
008 6 631 RIVERSIDE DR 06255 2:15 P.M.
008 7 5 PARK ST 06255 2:16 P.M.
008 8 CORNER OF RIVERSIDE DR 06255 AND WESTSIDE DR 06255 2:19 P.M.
008 9 400 RIVERSIDE DR 06255 2:19 P.M.
008 10 383 RIVERSIDE DR 06255 2:20 P.M.
008 11 292 RIVERSIDE DR 06277 (RIVERSIDE PIZZA) 2:21 P.M.
008 12 CORNER OF RIVERSIDE DR 06277 AND OLD ROUTE 12 0627 2:22 P.M.
008 13 91 AZUD RD 06277 2:25 P.M.
008 14 134 AZUD RD 06277 2:25 P.M.
008 15 CORNER OF COUNTY HOME RD 06277 AND MAPLE LN 06277 2:32 P.M.
008 16 7 COUNTY HOME RD 06277 2:33 P.M.
008 17 51 ROBBINS RD 06277 2:36 P.M.
008 18 159 ROBBINS RD 06277 2:37 P.M.
008 19 94 THOMPSON RD 06277 2:42 P.M.