Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 009 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
009 2 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 2:12 P.M.
009 4 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 2:12 P.M.
009 5 118 THOMPSON HILL RD 06255:1 2:12 P.M.
009 6 199 THOMPSON HILL RD 06255 2:14 P.M.
009 7 CORNER OF THOMPSON RD 06277 AND SUNSET HILL RD 062 2:18 P.M.
009 8 74 GAWRON RD 06277 2:20 P.M.
009 9 301 BRANDY HILL RD 06277 2:25 P.M.
009 10 321 BRANDY HILL RD 06277 2:26 P.M.
009 11 348 BRANDY HILL RD 06277 2:27 P.M.
009 12 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND WRIGHTSON DR 06 2:29 P.M.
009 13 516 BRANDY HILL RD 06277 2:30 P.M.
009 14 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND ISLAND VIEW DR 2:30 P.M.
009 15 532 BRANDY HILL RD 06277 2:30 P.M.
009 16 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND LAKESIDE DR 062 2:31 P.M.
009 17 944 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:32 P.M.
009 18 921 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:33 P.M.
009 19 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND BREAULTS 2:35 P.M.
009 20 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND BREAULTS 2:36 P.M.
009 21 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND LOGEE RD 2:37 P.M.
009 22 530 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:40 P.M.
009 23 508 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:40 P.M.
009 24 498 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:40 P.M.
009 25 102 SPICER RD 06277 2:47 P.M.
009 26 116 SPICER RD 06277 2:48 P.M.
009 27 340 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:49 P.M.
009 28 CORNER OF QUADDICK TOWN FARM RD 06277 AND BUCK HIL 2:51 P.M.
009 29 131 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:52 P.M.
009 30 26 QUADDICK TOWN FARM RD 06277 2:54 P.M.
009 31 713 E THOMPSON RD 06277 3:01 P.M.