Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 010 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
010 1 16 BONNETTE AVE 06277 6:35 A.M.
010 2 22 BONNETTE AVE 06277 6:35 A.M.
010 3 52 BONNETTE AVE 06277 6:36 A.M.
010 4 37 ELAINE ST 06277 6:36 A.M.
010 5 3 ELAINE ST 06277 6:37 A.M.
010 6 61 INDIAN INN AVE 06277 6:41 A.M.
010 7 CORNER OF S SHORE RD 06277 AND INDIAN INN AVE 0627 6:41 A.M.
010 8 46 INDIAN INN AVE 06277 6:41 A.M.
010 9 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND OAKWOOD DR 06277 6:43 A.M.
010 10 169 SAND DAM RD 06277 6:43 A.M.
010 11 177 SAND DAM RD 06277 6:44 A.M.
010 12 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND LONG POND RD 06277 6:44 A.M.
010 13 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND ORCHARD DR 06277 6:45 A.M.
010 14 251 SAND DAM RD 06277 6:45 A.M.
010 15 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND SUNNYSIDE DR 06277 6:46 A.M.
010 16 385 SAND DAM RD 06277 6:47 A.M.
010 17 521 E THOMPSON RD 06277 LITTLE FOOT DAYCARE 6:50 A.M.
010 18 504 E THOMPSON RD 06277 6:51 A.M.
010 19 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND QUADDICK TOWN FA 6:51 A.M.
010 20 461 E THOMPSON RD 06277 6:52 A.M.
010 21 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND RICHARD BENNETT 6:53 A.M.
010 22 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND LEHTINEN RD 0627 6:53 A.M.
010 23 68 E THOMPSON RD 06277 6:57 A.M.
010 24 61 OLD BRANDY HILL RD 06277 6:59 A.M.
010 25 82 BRANDY HILL RD 06277 6:59 A.M.
010 26 28 OLEARY RD 06277 7:01 A.M.
010 27 148 OLEARY RD 06277 7:02 A.M.
010 28 309 OLEARY RD 06277 7:04 A.M.
010 29 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 7:15 A.M.
010 31 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 7:15 A.M.