Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

HSMS 010 AM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
010 1 1255 THOMPSON RD 06277 6:25 A.M.
010 2 76 SAND DAM RD 06277 6:27 A.M.
010 3 52 BONNETTE AVE 06277 6:29 A.M.
010 4 37 ELAINE ST 06277 6:31 A.M.
010 5 3 ELAINE ST 06277 6:33 A.M.
010 6 7 INDIAN INN AVE 06277 6:34 A.M.
010 7 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND OAKWOOD DR 06277 6:36 A.M.
010 8 177 SAND DAM RD 06277 6:38 A.M.
010 9 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND LONG POND RD 06277 6:40 A.M.
010 10 287 SAND DAM RD 06277 6:42 A.M.
010 11 CORNER OF SAND DAM RD 06277 AND SUNNYSIDE DR 06277 6:44 A.M.
010 12 385 SAND DAM RD 06277 6:46 A.M.
010 13 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND QUADDICK TOWN FA 6:48 A.M.
010 14 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND RICHARD BENNETT 6:49 A.M.
010 15 CORNER OF E THOMPSON RD 06277 AND LEHTINEN RD 0627 6:51 A.M.
010 16 68 E THOMPSON RD 06277 6:53 A.M.
010 17 61 OLD BRANDY HILL RD 06277 6:55 A.M.
010 18 CORNER OF BRANDY HILL RD 06277 AND BAKER RD 06277 6:57 A.M.
010 19 82 BRANDY HILL RD 06277 6:59 A.M.
010 20 151 BRANDY HILL RD 06277 7:01 A.M.
010 21 148 OLEARY RD 06277 7:03 A.M.
010 22 29 MARCY LN 06255 REG ED 7:04 A.M.
010 23 46 KLONDIKE ST 06255 7:06 A.M.
010 24 24 KLONDIKE ST 06255 7:08 A.M.
010 25 THOMPSON MIDDLE SCHOOL 02 7:10 A.M.
010 27 TOURTELLOTTE MEMORIAL HS 01 7:13 A.M.