Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 004 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
004 2 01 Bakerville School 3:05 P.M.
004 4 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:15 P.M.
004 5 ED ADVANCE AFTERSCHOOL PROGRAM @ Antolini School 3:16 P.M.
004 6 9 TIMBERLINE RD 06057 3:23 P.M.
004 7 767 RT#202/LITCHFIELD TPKE 06057 3:25 P.M.
004 8 CRNR STEDMAN RD 06057 & OLD STEELE RD 06057 3:30 P.M.
004 9 CRNR SOUTH EAST RD 06057 & GARRETT RIDGE CT 06057 3:34 P.M.
004 10 207 SOUTH EAST RD 06057 3:36 P.M.
004 11 218 SOUTH EAST RD 06057 3:36 P.M.
004 12 340 SOUTH EAST RD 06057 3:41 P.M.
004 13 40 WEST RD 06057 3:43 P.M.
004 14 CRNR SOUTH RD 06057 & LAURELWOOD POND LN 06057 3:45 P.M.
004 15 19 BUTTERCUP LN 06057 3:47 P.M.
004 16 CRNR SOUTH RD 06057 & GIBSON LN 06057 3:48 P.M.
004 17 355 SOUTH RD 06057 3:49 P.M.
004 18 325 SOUTH RD 06057 3:50 P.M.
004 19 15 SPENCER BROOK RD 06057 3:50 P.M.
004 20 20 SPENCER BROOK RD 06057 3:51 P.M.
004 21 32 SPENCER BROOK RD 06057 3:51 P.M.
004 22 93 SPENCER BROOK RD 06057 3:52 P.M.
004 23 CRNR SPENCER BROOK RD 06057 & ELIZABETH DR 06057 3:53 P.M.
004 24 88 HONEY HILL RD 06057 3:53 P.M.
004 25 79 HONEY HILL RD 06057 3:54 P.M.
004 26 39 HONEY HILL RD 06057 3:55 P.M.
004 27 195 SOUTH RD 06057 3:56 P.M.
004 28 120 SOUTH RD 06057 3:58 P.M.
004 29 101 SOUTH RD 06057 3:58 P.M.
004 30 40 WINDSOR RD 06057 4:04 P.M.
004 31 10 SLOAN ST 06057 4:08 P.M.
004 32 28 WINDSOR RD 06057 4:08 P.M.
004 33 158 LAIR RD 06057 4:10 P.M.
004 34 CRNR KELLOGG RD 06057 & SOUTH RD 06057 4:12 P.M.
004 35 800 LITCHFIELD TPKE 06057 4:13 P.M.