Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 005 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
005 2 01 Bakerville School 3:05 P.M.
005 4 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:15 P.M.
005 5 630 STEELE RD 06057 3:23 P.M.
005 6 522 STEELE RD 06057 3:24 P.M.
005 7 225 STEELE RD 06057 3:28 P.M.
005 8 CRNR HIGH ST 06057 & STEELE RD 06057 3:30 P.M.
005 9 11 STEELE RD 06057 3:31 P.M.
005 10 GIANT STEPS @ 425 MAIN ST 06061 DOORSIDE 3:33 P.M.
005 11 CRNR MAIN ST & CHURCH ST 3:33 P.M.
005 12 373 MAIN ST 06061:1 3:34 P.M.
005 13 CRNR MAIN ST & PARK MEADOW DOORSIDE 3:35 P.M.
005 14 38 FARMINGTON RIVER TPKE 06057 3:40 P.M.
005 15 220 MAIN ST & RIVER RUN DOORSIDE 3:45 P.M.
005 16 12 TEN ST 06057 3:48 P.M.
005 17 CRNR TEN ST 06057 & BLACK BRIDGE RD 06057 3:49 P.M.
005 18 CRNR WICKETT ST 06057 & BLACK BRIDGE RD 06057 3:49 P.M.
005 19 430 MAIN ST 06061 3:50 P.M.