Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 006 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
006 2 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:05 P.M.
006 4 01 Bakerville School 3:15 P.M.
006 5 54 CEDAR LN 06057 3:15 P.M.
006 6 138 CEDAR LN 06057 3:16 P.M.
006 7 NILES RD & ELAINE WAY 06057 3:20 P.M.
006 8 584 WEST HILL RD 06057 3:22 P.M.
006 9 665 WEST HILL RD 06057 3:27 P.M.
006 10 625 WEST HILL RD 06057 3:28 P.M.
006 11 370 NILES RD 06057 3:29 P.M.
006 12 270 NILES RD 06057 3:30 P.M.
006 13 CRNR NILES RD 06057 & STONE GATE RD 3:31 P.M.
006 14 110 NILES RD 06057 3:33 P.M.
006 15 50 NILES RD 06057 3:34 P.M.
006 16 45 MAILLET LN 06057 3:35 P.M.
006 17 61 MAILLET LN 06057 3:41 P.M.
006 18 120 BURWELL RD 06057 3:44 P.M.
006 19 CRNR BURWELL RD 06057 & HIGHVIEW TER 06057 3:44 P.M.
006 20 23 BURWELL RD 06057 3:45 P.M.
006 21 62 TROUTWOOD DR 06057 3:46 P.M.
006 22 81TROUTWOOD DR 06057 3:47 P.M.
006 23 96 ARROWHEAD DR 06057 3:48 P.M.
006 24 65 ARROWHEAD DR 06057 3:49 P.M.
006 25 20 LAKESHORE DR 06057 3:50 P.M.
006 26 48 Lakeshore Dr 06057 3:50 P.M.
006 27 51 Berkshire Drive 06057 3:51 P.M.
006 28 442 WEST HILL RD 06057 3:56 P.M.
006 29 CRNR WEST HILL RD & CARLSON DR Rhonda Day Care 3:57 P.M.