Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 007 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
007 2 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:05 P.M.
007 4 01 Bakerville School 3:15 P.M.
007 5 38 CEDAR LN 06057 3:15 P.M.
007 6 CRNR CEDAR LN 06057 & BARELLA RD 3:16 P.M.
007 7 38 MAPLE HOLLOW RD 06057 3:17 P.M.
007 8 82 MAPLE HOLLOW RD 06057 3:18 P.M.
007 9 166 MAPLE HOLLOW RD 06057 3:19 P.M.
007 10 CRNR MAPLE HOLLOW AND GRAY RD 06057 3:22 P.M.
007 11 CRNR MAPLE HOLLOW RD 06057 & BRUNING RD 06057 3:23 P.M.
007 12 133 BRUNING RD 06057 3:24 P.M.
007 13 150 BRUNING RD 06057 3:24 P.M.
007 14 355 BRUNING RD 06057 3:27 P.M.
007 15 395 BRUNING RD 06057 3:27 P.M.
007 16 414 BRUNING RD 06057 3:28 P.M.
007 17 415 WEST HILL RD 06057 3:29 P.M.
007 18 380 WEST HILL RD 06057 3:29 P.M.
007 19 42 TURNBULL RD 06057 3:31 P.M.
007 20 27 BERKSHIRE DR 06057 3:32 P.M.
007 21 150 LAKESHORE DR 06057 3:33 P.M.
007 22 162 LAKESHORE DR 06057 3:33 P.M.
007 23 CRNR TURNBULL RD 06057 & DUTTON RD 06057 3:35 P.M.
007 24 28 LITTLE BROOK RD 06057 3:36 P.M.
007 25 CRNR TURNBULL RD & LITTLE BRK RD 3:37 P.M.
007 26 CRNR BEENEY RD 06057 & O KEEFE LA 06057 3:41 P.M.
007 27 110 BEENEY RD 06057:2 3:44 P.M.
007 28 CRNR W HILL RD 06057 & STUB HOLLOW RD 06057 3:48 P.M.
007 29 CRNR W HILL RD @ BURGOYNE HTS RD 06057 3:48 P.M.