Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

ANT/BAK 009 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
009 2 03 ANTOLINI SCH 3-6 3:05 P.M.
009 4 01 Bakerville School 3:15 P.M.
009 5 83 RICHARDS 06057 3:20 P.M.
009 6 74 BEHRENS RD 06057 3:21 P.M.
009 7 34 BEHRENS RD 06057 3:22 P.M.
009 8 1258 RT#202/LITCHFIELD TPKE 06057 3:26 P.M.
009 9 CRNR RT#202/LITCHFIELD TPKE & WOODLAND RD 06057 3:28 P.M.
009 10 382 GILLETTE RD 06057 3:32 P.M.
009 11 363 GILLETTE RD 06057 3:32 P.M.
009 12 351 GILLETTE RD 06057 3:32 P.M.
009 13 350 GILLETTE RD 06057 3:33 P.M.
009 14 221 GILLETTE RD 06057 3:34 P.M.
009 15 CRNR GILLETTE RD 06057 & KINSEY RD 06057:1 3:35 P.M.
009 16 CRNR KINSEY RD 06057 & HICKORY KNOLL 06057 3:36 P.M.
009 17 CRNR RAMSTEIN RD 06057 & EVERGREEN CR 06057 3:38 P.M.
009 18 58 EVERGREEN CR 06057 3:41 P.M.
009 19 71 EVERGREEN CR 06057 3:45 P.M.
009 20 136 RAMSTEIN RD 06057 3:46 P.M.
009 21 121 TANGLEWOOD RD 06057 3:47 P.M.
009 22 115 TANGLEWOOD RD 06057 3:47 P.M.
009 23 88 TANGLEWOOD RD 06057 3:48 P.M.
009 24 79 TANGLEWOOD RD 06057 3:48 P.M.
009 25 71 TANGLEWOOD RD 06057 3:48 P.M.
009 26 74 TANGLEWOOD RD 06057 3:49 P.M.
009 27 52 TANGLEWOOD RD 06057:1 3:49 P.M.
009 28 28 TANGLEWOOD RD 06057 3:50 P.M.
009 29 CRNR RAMSTEIN RD 06057 & FLANDERS CR 06057 3:51 P.M.
009 30 282 RAMSTEIN RD 06057 3:52 P.M.
009 31 296 RAMSTEIN RD 06057 3:52 P.M.
009 32 296 RAMSTEIN RD 06057:1 3:53 P.M.
009 33 CRNR RAMSTEIN RD 06057 & WHITBECK RD 06057:1 3:53 P.M.
009 34 CRNR WHITBECK RD 06057 & BARBERRY DR 06057 3:55 P.M.
009 35 CRNR WHITBECK RD 06057 & KNOLLWOOD RD 06057 3:56 P.M.
009 36 45 WHITBECK RD 06057 3:56 P.M.
009 37 CRNR TORRINGFORD EAST ST 06057 & VICTORIA DR 3:57 P.M.