Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

REG 7 11 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
008 2 04 REG#7 HS/MS 2:09 P.M.
008 3 377 MAIN ST 06057 2:26 P.M.
008 4 CRNR MAIN ST & PARK MEADOW DOORSIDE 2:28 P.M.
008 5 CRNR RT#44/MAIN ST & SATANS KINGDOM RD DOORSIDE 2:31 P.M.
008 6 23 FREY RD 06057 2:35 P.M.
008 7 13 FREY RD 06057 2:35 P.M.
008 8 38 FARMINGTON RIVER TPKE 06057 2:35 P.M.
008 9 220 MAIN ST & RIVER RUN DOORSIDE 2:39 P.M.
008 10 410 MAIN ST (BLUE HOUSE) 2:42 P.M.
008 11 440 RT#44/MAIN ST 06057 (Across from MOBILE) 2:42 P.M.
008 12 CRNR BLACK BRIDGE RD 06057 & WICKETT ST 06057 2:44 P.M.
008 13 CRNR BLACK BRIDGE RD 06057 & TEN ST 06057:1 2:44 P.M.
008 14 438 RT#219/RESERVOIR RD 06057 2:53 P.M.