Tjp 3783 X3

Check My Child’s Bus Route

REG 7 13 PM

Bus # Stop No. Stop Location Stop Time
006 2 04 REG#7 HS/MS 2:09 P.M.
006 3 470 - 480 CEDAR LN 06057(shared dwy) 2:22 P.M.
006 4 450 CEDAR LN 06057 2:22 P.M.
006 5 440 CEDAR LN 06057 2:22 P.M.
006 6 CRNR CEDAR LN 06057 & RICHARDS 06057 2:23 P.M.
006 7 357 CEDAR LN 06057 2:24 P.M.
006 8 347 CEDAR LN 06057 2:24 P.M.
006 9 335 CEDAR LN 06057 2:24 P.M.
006 10 300 CEDAR LN 06057 2:25 P.M.
006 11 152 CEDAR LN 06057 2:26 P.M.
006 12 138 CEDAR LN 06057 2:27 P.M.
006 13 120 CEDAR LN 06057 2:27 P.M.
006 14 66 CEDAR LN 06057 2:28 P.M.
006 15 62 CEDAR LN 06057 2:28 P.M.
006 16 38 CEDAR LN 06057 2:29 P.M.
006 17 CRNR CEDAR LN 06057 & BARELLA RD 2:30 P.M.
006 18 79 DINGS RD 06057 2:34 P.M.
006 19 33 DINGS RD 06057 2:34 P.M.
006 20 13 DINGS RD 06057 2:35 P.M.
006 21 40 WINCHESTER RD 06057 2:36 P.M.
006 22 CRNR SHADY BROOK RD 06057 & WINCHESTER RD 06057 2:37 P.M.
006 23 72 WINCHESTER RD 06057 2:37 P.M.
006 24 100 WINCHESTER RD 06057 2:38 P.M.
006 25 CRNR WINCHESTER RD 06057 & DOROTHY RD 06057 2:38 P.M.
006 26 41 BEHRENS RD 06057 2:42 P.M.
006 27 101 BEHRENS RD 06057 2:43 P.M.
006 28 110 BEHRENS RD 06057 2:44 P.M.
006 29 134 BEHRENS RD 06057 2:44 P.M.
006 30 CRNR RICHARDS 06057 & BEHRENS RD 06057 2:45 P.M.
006 31 46 RICHARDS 06057 2:46 P.M.